Atlant Gel PatentAtlant Gel’in Türkiye’de göstermiş olduğu faaliyetlerini resmileştirmesi açısından en önemli adım olan Marka Güvenilirliği Kanıtlandı. Resmi üretimin gerçekleştirilebilmesi için büyük bir azim ve özenle çalışma sürdüren ekibimiz, ürünümüzün tüketicilerin ulaşabileceği pazarda yer edinebilmesi için gerekli gayreti göstererek bunu başardı. Ürünümüzün son kullanıcıya daha rahat ulaştırılabilmesi için başta firmamız ve bayilerimiz olarak gereken tüm çalışmaları tamamladık.

Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kaliteli bir hizmet sağlayan firmamız, sunmuş olduğu tüm hizmetleri uluslararası olarak geçerliliği kabul edilen belgelerle tescil ederek rakiplerinden farkını kanıtladı. Yüksek kalite ve hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyeti politikamızın birleşmesinin yanı sıra sağladığı tüm hizmetlerin sonuna kadar arkasında duran firmamız ürünlerinden bir an olsun şüphe duymamaktadır.

Neden Marka Tescili Yaptırdık? Sağlık Bakanlığı Onayı Neden Alındı?

Marka Tescili, üreticiler ile tüketicilerin arasında gerçekleştirilmiş olan bir sözleşmedir. Bu sözleşmelere üçüncü kişilerin dahil olarak karışmasını önlemek için sözleşmelerin kanunlar neticesinde korunması gerekmektedir. Marka, ürün veyahut hizmetin sağlamış olduğu kalitenin garantisinin alındığı anlamına gelir.

Sizlerin kullanımına sunmuş olduğumuz ürünlerin sağlığınızı riske edecek hiçbir etkisinin bulunmadığı Sağlık Bakanlığı Tarafından Alınan Belge ile kanıtlanmış oldu. Ürünümüze karşı herhangi bir şüphesi bulunan, acaba sağlığımı tehdit eder mi gibi sorularınızın ortadan kaldırmak ve sizlere her zaman en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen firmamız gereken tüm çalışmaları yürüterek gerekli belgeleri alıyor.

Devlet tarafından kabul edilmiş bir marka, tüketicilerin güvenini kazanarak, tüketicinin nerede olduğu önemsenmeksizin herhangi bir olumsuz düşünceye kapılmadan veya tereddüt yaşamadan ürün ya da hizmetin satın alınmasını sağlar. Ürün kullanımı öncesinde ürün hakkında herhangi bir eleştiride bulunmaz, kötü düşünceye kapılmaz.